Március 2. (péntek):
Helyszín: PTE KK Fogászati és Szájsebészeti Klinika (Dischka Győző utca 5.)
Regisztráció: 9:00-10:00 (1. emelet: Mokka, Kisterem)
ELŐADÁSOK:
10:00-10:55: Parodontológia élőműtét (magyar és angol nyelvű)
Dr. Rácz Berta, Dr. Janovics Kata, Dr. Mandel Iván
11:00-11:45: Principles of Cleft lip and Palate Management in Northern Finland
(angol nyelvű)
Prof. Dr. Sándor György - University of Oulu, Finland
12:00-12:45: Páciens kommunikációs tréning ízelítő fogorvosoknak az ICX Hungary
szervezésében (magyar nyelvű)
Dr. Kalamár Hajnalka - szakpszichológus
13:00-13:45: Adhezívekről A-Z-ig a 3M szervezésében (magyar nyelvű)
Dr. Al Katib Kamil, Marton Rita
14:00-14:45: Navigált implantációs tervezés és kivitelezés szempontjai (magyar nyelvű)
Dr. Mühl Attila
15:00-15:45: Fogfehérítés indikációi, módjai (magyar nyelvű)
Dr. Lempel Edina
HANDS-ON KURZUSOK, WORKSHOPOK:
TANLABOR:
10:00 - 12:00: Preparálás beágyazott műfogakon (angol és magyar nyelvű)
12:00 - 14:00: Gépi gyökércsatorna tágítás gyakorlat-5. év (magyar és angol nyelvű) 1. turnus
14:00 - 16:00: „Bondok-csatája” - 3M töméserősség tesztelés (magyar nyelvű)
16:00 – 17:45: Gépi gyökércsatorna tágítás gyakorlat-5. év (magyar és angol nyelvű) 2. turnus
KÖNYVTÁR:
12:00 - 13:30: Voco Admira® Fusion termékcsalád tájékoztató kipróbálási lehetőséggel
(magyar és angol nyelvű)
13:30 – 16:00: CAD/CAM: rövid 15 perces interaktív bemutatók (magyar és angol nyelvű)
- Virtuális tervezés fogtechnikai megoldásai
- Fém vázszerkezetek 3D nyomtatás
- Csonthiány pótlására szolgáló egyedi megoldások
- Láthatatlan fogszabályozó tervezése, gyártása
MOKKA:
11:00 – 13:00: Implantációs kurzus
13:00 - 16:00: Varrástechnikák elsajátítása disznó állcsonton (magyar nyelvű)
KISTEREM:
11:00 – 16:00: Philips fogkefe tesztelés
EBÉD: 11:30 – 14:00
Menü: zöldségleves, egészben sült csirkecomb rizibizivel, kevert salátával
Helyszín: Kalamáris Étterem (Rákóczi út 30.)
ESTI PROGRAM:
Helyszín: POTE aula (Szigeti út 12.)
18:30-tól: TOMBOLASORSOLÁS
20:00 – 22:00: CSAPATÉPÍTŐ VETÉLKEDŐ
22:00 – 23:00: NÓRI AND THE ZOO KONCERT
23:00- 03:00: BULI