Hírek

Dékáni tájékoztató - 2017. december 14, csütörtök

Dékáni Pályamunka 2017 eredmények

Az Általános Orvostudományi Kar és a Tudományos Diákköri Tanács vezetősége örömére az idei évben nagy számú Dékáni Pályamunka került beadásra. Az ünnepélyes díjkiosztóra a tavaszi szemeszterben fog sor kerülni. Az eredményeket alább tekinthetik meg.

Operatív orvostudományok szekció

Elnök: Dr. Kelemen Dezső

 

1. díj: Kerekes Kamilla, Ortopédiai Klinika

Témavezető: Dr. Tunyogi Csapó Miklós, Dr. Schlégl Ádám

2. helyezés: József Kristóf, Ortopédiai Klinika

Témavezető: Dr. Tunyogi Csapó Miklós, Dr. Schlégl Ádám

3. helyezés: Gelencsér Noémi, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet

Témavezető: Dr. Sütő Balázs

3. helyzés: Kiss Gabriella, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Rózsai Barnabás

Elméleti orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Kajtár Béla

1. helyezés: Gaszler Péter, Biofizikai Intézet

Témavezető: Dr. Bugyi Beáta, Leipoldné Vig Andrea

2. helyezés: Kántás Boglárka, Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

Témavezető: Dr. Helyes Zsuzsanna, Dr. Borbély Éva, Dr. Hunyady Ágnes

3. helyezés: Czétány Péter, Anatómiai Intézet, I.sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Horváth-Opper Gabriella, Dr. Opper Balázs, Dr. Illés Anita

Elméleti orvostudományok II. szekció

Elnök: Dr. Tamás Andrea

1. helyezés: Hamarics Zsófia, Orvosi Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet
BM-i Kormányhivatal, Népegészségügyi Főosztály, Laboratóriumi Osztály Virológiai Laboratórium

Témavezető: Dr. Reuter Gábor, Dr. Boros Ákos

2. helyezés: Kovács Dóra Krisztina, Transzlációs Medicina Intézet

Témavezető: Dr. Balaskó Márta

3. helyezés: Gábris Fanni, Immunológiai és Biotechnológiai Intézet

Témavezető: Dr. Kellermayer Zoltán

Állatkísérletes élettudományok szekció

Elnök: Dr. Garami András

1. helyezés: Belák Mátyás, Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

Témavezető: Dr. Helyes Zsuzsanna, Dr. Horváth Ádám

2. helyezés: Antal Veronika, Ábel József Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Reglődi Dóra

3. helyezés: Ott Virág, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Tamás Andrea, Dr. Fülöp Balázs Dániel

Konzervatív klinikai orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Erhardt Éva

1. helyezés: Strenner Maja, Szívgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Faludi Réka, Dr.Porpáczy Adél

2. helyezés: Kenessei Zsófia, Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Témavezető: Dr. Varjú Cecília

3. helyezés: Mákos Orsolya, Neurológiai Klinika

Témavezető: Dr. Janszky József, Dr. Horváth Réka, Dr. Varga Eszter

3. helyezés: Németh Gitta, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Funke Kiss Simone

Konzervatív klinikai orvostudományok II. szekció

Elnök: Dr. Mezősi Emese

1. helyezés: Tornyos Dániel, Szívgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Komócsi András

2. helyezés: Fekete Ádám Antal, Onkoterápiás Intézet, Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézet

Témavezető: Dr. Boronkai Árpád, Dr. Jávor-Hocsák Enikő

2. helyezés: Varga Dávid, Neurológiai Klinika

Témavezető: Dr. Pál Endre

3. helyezett: Otto Caroline, I.sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Sarlós Patrícia

 

Kiemelt I. helyezés: Belák Mátyás

 

Ezúton is gratulálunk a díjazottaknak és mentoraiknak!

 

TDK Vezetőség 

Hírarchívum