Egyéb hírek - 2018. április 4, szerda

PTE Családok Éve program első Hírlevele

2018. Magyarországon a családok éve. Alkalom arra, hogy még erősebben tudatosodjon: a család nagy és fontos érték.

A Pécsi Tudományegyetem vezetése úgy döntött, hogy, az intézmény, mint munkáltató csatlakozik az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett kezdeményezéshez. 2018-ban az egyetemi polgárok és családjaik számára a szabadidő kreatív eltöltésére alkalmas programokat, előadásokat, sportrendezvényeket szervezünk, valamint bővítjük a már meglévő jóléti és szociális jellegű juttatásokat és szolgáltatásokat, mindezt a családok fókuszba helyezésével.

A tervezett programok nem kevesebb célt szolgálnak, mint általuk is erősíteni a család- és gyermekbarát szemléletet, a generációk közötti együttműködés fontosságát, és reményeink szerint segítséget jelent jobban összehangolni a munkát a családi élettel.

Letölthető dokumentum(ok)

Hírarchívum