BTK Mesevár gyermektábor

2018. május 9.

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara idén ötödik alkalommal szervezi meg gyermektáborát, ezúttal a Zsolnay Negyedben. Erre, a közös játékra, mesélésre, tanulásra hívjuk gyermekeiket.

A tábor 6 és 10 éves kor közötti gyermekek számára nyújt ideális nyári programot. A játékok a magyar és a baranyai eredetmondák világába repítik vissza a táborozókat.

A tábort a PTE gyakorló általános iskolájának pedagógusa vezeti, őt a Bölcsészkar tanárjelöltjei segítik.

A tábor ideje alatt a gyerekek számára napi háromszori étkezést biztosítunk. A táborozókat minden reggel 7.30-tól várjuk, a programok délután 16.00-ig tartanak, a tábor minden nap 17 órakor zár.

A Mesevár gyermektábor legfontosabb információi

Időpontok:

• 2018. június 18–22. magyar eredetmondák,
  • 2018. június 25-29.

Helyszín: Zsolnay Negyed E25-ös épület

Részvételi díj: 21 000 Ft, (PTE dolgozók számára  50 %-os kedvezményt nyújtunk a Humánpolitikai Igazgatóság támogatásának köszönhetően).

A programról további információkat a Bölcsészettudományi Kar honlapján a btk.pte.hu/mesevar  oldalon talál, illetve tájékoztatást kérhet Izsák Mónika kolléganőtől az izsak.monika@pte. hu email címen, vagy a 72/503 600/24287-es telefonszámon.

Várjuk gyermekeiket mesés világunkba!

Kontakt személy

Izsák Mónika