Kitüntetettjeink Semmelweis-nap alkalmából

2018. július 3.

Dr. Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere és Nagy Anikó egészségügyért felelős államtitkár a Semmelweis-nap alkalmából díjakat és miniszteri elismerő okleveleket adott át július 2-án. Karunk több munkatársa is elismerésben részesült.

Az egészségügyi ellátás fejlesztése érdekében végzett szakmai munkája, kimagasló teljesítménye elismeréseként Batthyány-Strattmann László-díjat vehetett át:

• Prof. Dr. Gerlinger Imre, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Fül- Orr- Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinikájának tanszékvezető egyetemi tanára,
  • Dr. Szabados Sándor, a Pécsi Tudományegyetem Szívgyógyászati Klinikájának szívsebésze, egyetemi tanára.

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate díjban részesült:

• Dr. Bátai István, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézetének klinikai igazgatóhelyettese.

Szeretettel gratulálunk a kitüntetetteknek!

Forrás

PTE