The Voicebox REUNION

2018. szeptember 17.

Kedves Zeneimádó Medikusok!

Sokunk egyetemi éveinek egyik legmeghatározóbb élménye volt a The Voicebox kórusban énekelni. Hátborzongatóan jó érzés volt, amikor a Queen: Bohemian Rapsody vagy Josh Groban: You raise me up című világhírű dalok kórusfeldolgozásai megszólaltak egyetemünk aulájának falai között egy-egy Adventi vagy Tavaszi Hangversenyen. Nem csak egy 'egyszerű', tehetséges fiatalokból álló egyetemi kórus voltunk, akik könnyűzenei feldolgozásokat énekeltek, hanem barátok, közösség, egy csapat...

Nagy örömmel jelenthetem, hogy az idei tanévben lehetőségünk nyílt rá, hogy VISSZATÉRJÜNK új emberekkel és természetesen új dalokkal.

Te is szeretnél csatlakozni?

Szeretettel várlak a nyílt meghallgatásra, melynek időpontja 2018.09.19-én (szerda) 18 óra, helyszíne a III. emeleti 6-os szemináriumi terem. A próbák időpontja is szerda 18 óra lesz, helyszíne szintén a 6-os szemináriumi terem.

Mutasd meg a tehetséged, hisz a zene Mindenkié!

Baráti üdvözlettel:

Szujó Szabina (a The Voicebox megálmodója)

kisestizene@gmail.com