Aok sítábor

2018. szeptember 25.

AOK Testnevelés- és Mozgásközpont sítábora

A tábor helyszíne: Golte, Szlovénia

Időpont: 2019. január. 19. – 2019. január 24.-ig (5 éj, 4-5 sínap), szombattól - csütörtökig

Ár: 520 Euro/fő (2 ágyas), szobákban

Az ár tartalmazza a szállást félpanzióval (reggeli, vacsora, 5 éjszaka), egyszeri ingyenes belépés a wellness centrumba, útiköltséget autóbusszal, balesetbiztosítást, végtakarítást, helyszínen fizetendő az üdülő helyi díj 1,27 euro/éj

Elhelyezés: Hotel Golte **** (a kabinos lift felső állomásán, abszolút pályaszállás)

A hotel a golte-i sípályán található 1400 méter magasságban. A szálló wellnessrészlege számos szolgáltatást kínál, mint például, 4 féle szauna, masszázs medence, fitneszterem és egy kültéri úszómedence.

Helyszínen vásárolható egyénileg a síbérlet, a csoport tagjainak 20% kedvezménnyel (normál 5 napos 130 Euro)

A 12 km-es pályarendszer nagy része hóágyúzott. Összesen hat felvonó tartozik a pályákhoz: 1 háromüléses, 2 kétüléses, 1 csákányos és 1 húzólift. Szépen kezelt, széles, változatos pályákat találunk itt, a Hotel Golte melletti síóvoda varázsszőnyege ingyenesen használható.

A radegundai parkolóhoz nem lehet lecsúszni, ide a nagykabinos lift szállítja vissza az utasait.

Ellátás: félpanzió

Síoktatás: egyetemi polgárok részére ingyenes, napi 2x2 óra kiscsoportokban

Fizetési határidők: előleg jelentkezéskor (október 5.) 200 Euro. Részletfizetés tetszőleges ütemezéssel: november 5, december 5. január 1.

Jelentkezési határidő: október 5.

Gyermekeknek bukósisak viselése kötelező!

Jelentkezés (bővebb információ):

Farkas György táborszervező testnevelő tanárnál, tel: 360-45 egyetemi melléken a 20/917-27-68-as mobil telefonon vagy a gyorgy.farkas@aok.pte.hu e-mail címen,

dr. Rugási Endre testnevelő tanárnál, tel: 360-44, vagy endre.rugasi@aok.pte.hu e-mail címen