Demonstrátori workshop - belgyógyászat

2018. október 30.

Október 20-án rendezték a MediSkillsLab-ben az immár második alkalommal meghirdetett demonstrátori workshopot, „Bevezetés a belgyógyászatba“ címmel, aminek keretében 16 diáknak nyílt lehetősége a fizikális vizsgálat alapjainak elsajátítására és gyakorlására kötetlen, kis létszámú csoportos foglalkozások során.

8 demonstrátor irányításával zajlott a munka,  3 diákra jutott egy demonstrátor, így kiemelt szerepet kaphatott az egyénre szabott oktatás, valamint a felmerülő kérdések alapos megvitatása. A közel 7 órás intenzív gyakorlásról kiváló visszajelzések érkeztek.

A szervezők ez úton is szeretnék megköszönni minden résztvevőnek, demonstrátornak, a MediSkillsLab dolgozóinak és vezetőségének, továbbá a DDK-nak és a dékáni vezetésnek is, hogy hozzájárultak a sikeres workshop létrejöttéhez!

Dominik Hinterreiter