Teljes mértékű kollégiumi díjtámogatás - az első helyen jelentkező felvételizők számára

2019. január 22.

A Pécsi Tudományegytem Általános Orvostudományi és Gyógyszerésztudományi Kara teljes mértékű kollégiumi díjtámogatást biztosít mindazon felvételiző diákok számára, akik a 2019-es felvételi eljárás során osztatlan képzéseink egyikét (általános orvostudományi, fogorvostudományi, gyógyszerész) jelölik meg első helyen a felvételi jelentkezéskor, és felvételt nyernek a 2019/2020-as tanévre. Ezen tanévtől kezdődően, azon hallgató, aki 2019/2020-as tanévre elnyeri a díjtámogatást, az azt követő tanévben is megpályázhatja (2020/2021-es tanév) az első év során elért tanulmányi eredménye alapján a díjtámogatás második tanulmányi évre való kiterjesztését.