OTDT nyilvános ülés

2005. szeptember 19.

Az OTDT a XXVII. OTDK alkalmából az MTA Dísztermében 'Elitképzés a változó magyar felsőoktatásban' témakörben nyilvános ülést tart 2005. október 4-én.

Tisztelt Hallgatók és Oktatók! Az Országos Tudományos Diákköri Tanács a XXVII. OTDK alkalmából a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében 'Elitképzés a változó magyar felsőoktatásban' témakörben az ország valamennyi TDK elnökének részvételével nyilvános ülést tart 2005. október 4-én. Lehetőség van arra, hogy a rendezvényen a tudományos és művészeti diákköri munkában tevékenykedő, kiemelkedő szerepet vállaló, érdeklődő hallgatók és oktatók is részt vegyenek. Tisztelettel kérek minden érdeklődő hallgatót és oktatót, hogy részvételi szándékát legkésőbb szeptember 26-ig jelezni szíveskedjen e-mail-ben a 'miklos.nyitrai@aok.pte.hu' címen, vagy telefonon a 6267-es melléken. Tisztelettel, Nyitrai Miklós TDK Tanári Vezetőségi Tag U.i.: A rendezvény programjának elektronikus változata megtalálható a hírhez csatolva (OTDK_ules.pdf).

Dokumentum(ok)