Az Orvosi Népegészségtani Intézet Meghívója

2005. november 16.

Prof. Chad Michael Briggs PhD., a Corvinus Egyetem vendégtanára "Environmental Justice and Risk Assessment in Central-Eastern Europe" címmel 2005. november 17-én 11 órakor tart előadást intézetünk szemináriumi termében (Elméleti Tömb, 3. emelet)

Department of Public Health Medicine cordially invites you for the lecture entitled: “Environmental Justice and Risk Assessment in Central-Eastern Europe” held by Chad Michael Briggs, PhD Fulbright Professor of Sociology Corvinus University of Budapest Time & location: 11.00, 17th November, Seminar room of the Department, Pécs, Szigeti út 12. 3rd floor (back stairs) *** Az Orvosi Népegészségtani Intézet tisztelettel meghívja Önt Chad Micheal Briggs, PhD a Corvinus Egyetem vendégtanára előadására, melyre “Environmental Justice and Risk Assessment in Central-Eastern Europe” címmel az intézet szemináriumi termében, november 17-én, 11 órakor kerül sor. Helyszín: Pécs, Szigeti út 12, III. emelet (hátsó lépcső)