Erasmus Pályázat (2007-2008)

2007. február 1.

Erasmus hallgatói ösztöndíj pályázati kiírás

Hallgatói ERASMUS Ösztöndíjak(2007/2008-as év) Pályázható helyek: • Ausztria: Medizinische Universität Wien (2 fő) • Csehország: Charles University in Prague, Faculty of Hradec Kralove (2 fő) • Csehország: Charles University in Prague, First Faculty of Medicine (2 fő) • Németország: Westfalische Wilhelms-Universität Münster (2 fő) • Németország: Eberhard Karls Universität Tübingen (2 fő) • Görögország: Aristotle University of Thessaloniki (2 fő) • Olaszország: Universita’ Degli Studi di Pavia (3 fő) • Finnország: University of Oulu (2 fő) • Szlovénia: Univerza v Mariboru (2 fő) Pályázhatnak: Graduális V. éves hallgatók, 3 hónapos időtartamra. Pályázathoz leadandó: • Pályázati űrlap (beszerezhető a Diákirodán ill. a Pályázati Irodán) • Nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata • Index másolata (utolsó 3 félév) • Szakmai önéletrajz (amerikai típusú, angol és magyar nyelven) • Oktatói ajánlás (angol nyelvű) • Motivációs levél (angol nyelvű) Pályázati feltételek és az elbírálás alapjai: Kimagasló szakmai és tanulmányi eredmény. Megfelelő idegen nyelv ismeret (a fogadó ország anyanyelvének ismerete az elbírálásnál előnyt jelent). A pályázó egyetemi tanulmányi időszaka alatt végzett kutató illetve közösségi munka (pl. TDK versenyen való részvétel, külföldi Erasmus hallgatók segítése, stb.). A Pályázat leadási határideje: 2007. március 15. Helye: Diákiroda (Elméleti tömb II. emelet, tel: 6111)

Dokumentum(ok)