Pécs2010 Menedzsment Központ Kht. pályázati felhívása

2008. október 9.

Pécs2010 Menedzsment Központ Kht. pályázati felhívása

Pécs2010 Menedzsment Központ Kht. pályázati felhívása A nyílt pályázat a 2009. évben megvalósuló képzőművészeti, zenei, könnyűzenei, színházi, táncszínházi programok, valamint tudományos konferenciák és regionális szakfolyóiratokhoz kapcsolódó műhelyek támogatása céljából került kiírásra. A 2009. évben rendelkezésre álló nyílt pályázati keret összege 60 millió forint (Pécs M.J. Város támogatási keretéből). A pályázati anyag a Pécs2010 Menedzsment Központ honlapjáról letölthető: www.pecs2010.hu Beérkezési határidő: 2008. október 31. 14.00 óra Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a Pécs2010 Menedzsment Központ illetékes munkatársaival egyeztetést folytattunk az egyetemi pályázatok ügyében. Ennek megfelelően kérem, hogy a pályázati anyagot a kiírásban jelzett formában közvetlenül a Pécs2010 Menedzsment Központ megadott címére küldjék. A pályázatok nyilvántartásba vétele után az egyetem részéről egyszerre történik a cégszerű aláírás. Kérem továbbá, hogy a pályázati adatlap kitöltésekor az 1.0 ÁFA visszatérítésre jogosult mezőt ne töltsék ki (központilag kerül kitöltésre). Az 1.1 mezőben szerepeljen a PTE és az egység megnevezése is. Kérem, hogy egyebekben a kitöltési útmutatóban foglaltak szerint járjanak el.