Tandíjmentes tanulmányi lehetőség Koreában

2009. február 26.

Tandíjmentes tanulmányi lehetőség a Kyungpook National University-n (Korea) a 2009/2010-es tanév tavaszi félévére

Tandíjmentes tanulmányi lehetőség Koreában a Kyungpook National University-n! A Kyungpook Kational University-vel (KNU) megkötött egyetemközi szerződés keretében a Pécsi Tudományegyetem Rektori Hivatalának Külügyi Csoportja tanulmányi pályázatot hirdet az KNU 2009/2010-es tanév őszi félévére, vagy teljes tanévre. A pályázatot elnyerő legfeljebb 2 hallgató tandíjmentességben részesül. Felhívjuk azonban a figyelmet, hogy minden egyéb a kinn tartózkodással kapcsolatban felmerülő költség (repülőjegy, szállás, megélhetés, egészségügyi biztosítás, stb.) a hallgatót terheli! A bíráló bizottság rangsorolása a pályázatot elnyert hallgatók a KNU által felajánlott ösztöndíjban részesül, amely a szállást fedezi. A pályázás feltételei: - Minimum 2 befejezett tanulmányi félév - oktatói ajánlás - felsőfokú angol nyelvtudás Pályázni személyesen vagy postai úton lehet a következő címen: Czéh Gábor, PTE Rektori Hivatal, Külügyi Csoport 7633 Pécs, Szántó Kovács János u. 1/b. 1. emelet 115. Tel.: 72/501-509 (belső mellék: 2420) A pályázatnak tartalmaznia kell: önéletrajz (angol nyelven), 2 db oktatói ajánlás (angol nyelven) az indexmásolat és rövidített angol nyelvű fordítása a lezárt félévekről. Az egyéb követelményekről és jelentkezési lapokról az NKO illetve a KNU http://wcms.knu.ac.kr:8080/interEng/index.jsp honlapján található információ A pályázatok beérkezési határideje: 2009. május 6. 12:00 h A Bíráló Bizottság a határidőn túl beérkezett pályázatokat nem tudja figyelembe venni. Az elbírálás eredményét közzé tesszük az NKO honlapján.

Dokumentum(ok)