Álláspályázat - Innováció Menedzser

2009. július 28.

Még a héten elfogadják a jelentkezéseket!

Pécsi Tudományegyetem Rektori Hivatal Egyetemfejlesztési, Tudományos és Innovációs Osztály Kutatáshasznosítási és Technológiai Transzfer Iroda a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. - alapján pályázatot hirdet Innováció Menedzser munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 23 hónap –ig tartó közalkalmazotti jogviszony Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő A munkavégzés helye: Baranya megye, 7633 Pécs, Szántó Kovács János utca 1/b. A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: A TÁMOP 4.2.1. pályázat keretében benyújtott „3T – Technológia- és tudástranszfer feltételeinek kialakítása a Dél-dunántúli Régió egyetemi tudásbázisaiban” c. Találmányok, innovatív projektek azonosítása,−projekt szakmai megvalósítása: - a PTE Innovációs portfoliójának kialakítása, kapcsolattartás a kutatókkal, Aktív szakmai közreműködés a−feltalálókkal, ipari és intézményi partnerekkel - PTE Innovációs Potenciál Értékelő Rendszer kialakításában, annak használata, Az egyes innovatív projektek, találmányok üzleti−értékelések készítése - szemléletű támogatása, szakértői igény meghatározása Események dokumentálása a pályázat és a projekt dokumentálási−szakértőkkel. Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény , valamint a TÁMOP 4.2.1. pályázat keretében benyújtott „3T – Technológia- és tudástranszfer feltételeinek kialakítása a Déldunántúli Régió egyetemi tudásbázisaiban” c. projekt költségterve, támogatási szerződésének rendelkezései az irányadók. Pályázati feltételek: B kategóriás jogosítvány, Felsőfokú végzettség (orvosi/természettudományos/műszaki) - Angol nyelvtudás (középfok, tárgyalóképes) - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel) A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: - Technológia-transzfer, innovációk megvalósítása területén szerzett tapasztalat - Ipari, gazdasági szereplőkkel meglévő kapcsolatrendszer Elvárt kompetenciák: Vállalkozó készség, nagyfokú üzleti szemlélet,− kreativitás, Megbízható munkavégzés, precizitás, Jó prezentációs készségek, Jó kommunikációs készség, Problémamegoldó készség, A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: Szakmai önéletrajz Motivációs levél A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2009. szeptember 1. napjától tölthető be. A pályázat benyújtásának határideje: 2009. július 28. A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Fürjné Harasztia Rita részére a palyazat@pte.hu Email címen keresztül A pályázat elbírálásának módja, rendje: Az elektronikusan beérkező pályázatokról visszajelzést küldünk 2 munkanapon belül. Az írásbeli pályázatok elbírálását követően személyes interjú keretében történik a kiválasztás. A döntést követő 2 munkanapon belül e-mailen minden pályázót kiértesítünk. A pályázat elbírálásának határideje: 2009. augusztus 17.

Dokumentum(ok)