Mozgásszervi rehabilitáció

2002. április 23.

Mozgásszervi rehabilitáció

Az egyetemeink közötti kapcsolat keretében vendégül látjuk Crt Marincek professzort Ljubljanából (Institute for Rehabilitation), aki 2002. április 29-én (hétfon) eloadást tart a mozgásszervi rehabilitáció témakörébol (Research in prosthetics and orthotics, driving for disabled persons and gate training for persons with amputation). Az eloadás 11 órakor kezdodik az ÁOK Tanácstermében (Szigeti út 12). Egyfelol azért, mert a Marincek professzor által vezetett intézetben nemzetközileg is elismert, magas szakmai színvonalon folyik a rehabilitáció, másfelol azért, mert a rehabilitáció egész kérdésköre a mi karunkon még válaszra vár, tanulságos és hasznos lehet valamennyiünk számára a tervezett eloadás. Tisztelettel meghívok minden érdeklődőt Marincek professzor eloadására.