IV. Nemzetközi és X. Országos Interdiszciplináris Grastyán Konferencia

2012. január 11.

A Pécsi Tudományegyetem Grastyán Endre Szakkollégiuma 2011. április 12-13. között rendezi a IV. Nemzetközi és X. Országos Interdiszciplináris Konferenciát Pécsett. A szervezők valamennyi tudományterületről várnak előadásokat, graduális és doktori képzésben résztvevő hallgatóktól egyaránt.
 Jelentkezési határidő: 2012. február 15.

A konferencia helyszíne: Pécsi Tudományegyetem
Ideje: 2012. április 12-13.

• Valamennyi tudományterületről várunk előadásokat.
  • Graduális és doktori képzésben résztvevő hallgatók jelentkezését egyaránt várjuk.
  • Az előadások időtartama magyarul vagy idegen nyelven (angolul, németül) 15 perc.
  • Jelentkezési határidő: 2012. február 15.
  • A jelentkezéseket a grastyankonferencia2012@gmail.com címre várjuk!

A szakkollégium névadója, Grastyán Endre (1924-1988) idegfiziológus, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, a POTE Élettani Intézetének Igazgatója, a Pécs-Baranyai TIT elnöke nemzetközileg elismert tudós-kutató volt. A tudás és a tudomány terjesztésén kívül rendkívül sokat tett a különböző tudományterületek közt fennálló szakadék megszüntetéséért, a különböző diszciplínák képviselői közti párbeszéd elindításáért. A Grastyán Endre Szakkollégium, a Pécsi Tudományegyetem valamennyi karát összefogja.

Dokumentum(ok)