XLIV. Egyetemi Orvosnapok

2012. július 16.

2012. október 19-20.

A XLIV. EGYETEMI ORVOSNAPOKAT 2012. október 19-20-án rendezzük.

Tervezett program:

2012. október 19.        Ünnepi Tanácsülés

Évfolyamtalálkozók, közös vacsora

2012. október 20.        Tudományos ülés
                                    Társasági program – A Gyugyi gyűjtemény megtekintése a Zsolnay negyedben
                                    Dékáni fogadás

Ha részt kíván venni a rendezvényen, akkor a kitöltött jelentkezési lapot visszaküldeni szíveskedjék legkésőbb:

2012. augusztus 31-ig az alábbi címre:

PTE Általános Orvostudományi Kar
Dékáni Hivatal
7624 Pécs, Szigeti út 12.

Telefon:72/536-200
           Dékáni Hivatal/Látschám Gáborné
Fax:     72/536-201
E-mail: dekani.hivatal@aok.pte.hu

A Gyugyi gyűjtemény megtekintése tárlatvezetővel történik október 20-án délelőtt 10, és délután 14 órakor az Elméleti Tömb Szigeti úti parkolójából induló különjárattal. A belépőjegy ára: felnőtt 1020.-Ft, nyugdíjas: 600.-Ft, melyet a helyszínen kell fizetni.

A Dékáni fogadás részvételi díja 4.500.- Ft, ami a fogadás és adminisztrációs költségeket foglalja magában, hozzátartozó részére 4.000.- Ft, melynek befizetéséhez csekk a Dékáni Hivataltól igényelhető.

Amennyiben szállást kíván igénybe venni, a szoba rendelését mindenkinek saját magának kell közvetlenül a szállodánál intézni.

Jelentkezése után a meghívót a részletes programmal időben küldi a Dékáni Hivatal. Ha tud róla, hogy valamelyik évfolyamtársa nem kapott értesítést, kérem azt címének közlésével jelezni. Egyben szíveskedjék közölni azt is, hogy az október 19-i évfolyamtalálkozót követő közös vacsorán részt vesz-e és hány személlyel.

Az Általános Orvostudományi Kar szeretettel várja volt hallgatóit.

Pécs, 2012. július

Dr. Miseta Attila s.k.