I. Pécsi Hospice-Palliatív Szimpózium

CSALÁDORVOSTANI INTÉZETE HOSPICE-PALLIATÍV TANSZÉKE
által kerül megrendezésre az

I. Pécsi Hospice-Palliatív Szimpózium
„A palliatív ellátás hazai és nemzetközi helyzete”
Fókuszban a fájdalomcsillapítás

amelyre ezúttal tisztelettel meghívjuk Önt és munkatársait

Időpont: 2012. október 4. csütörtök 14.00-18.00
Helyszín: Szentágothai János Kutatóközpont, (Science Building) B 002. sz. terem, Pécs, Ifjúság u. 20.

14.00 Megnyitó, Köszöntők
Dr. Miseta Attila dékán, PTE ÁOK
Dr. Horváth Ildikó főosztályvezető, EMMI
Dr. Endrei Dóra általános főigazgató-helyettes, PTE Klinikai Központ