Képzők Képzése 2012. december 7-8.

2012. december 6.

Dialóg Campus Képzés
2012. december 7-én pénteken 10:00-11:30h-ig és 12:00-13:30h-ig
Helyszín: Kistanácsterem

Pedagógiai modul következő előadásai:
2012. december 7-én pénteken a 3-as szemináriumi teremben lesznek.
Előadók: Gocsál Ákos főisk. adjunktus PTE PMMK és Dr. Pais Ella Regina főiskolai tanár, pszichológus PTE PMMK

Szakmaspecifikus modul következő előadásai:

• "Multimédia az orvosképzésben" címmel 2012. december 7-én pénteken 14 órakor az Elméleti Tömb 5. sz. szemináriumi teremben lesz.
    Előadó: Prof. Dr. Csernus Valér egyetemi tanár, PTE ÁOK Anatómiai Intézet
  • "CSINÁLJUK EGYÜTT: a megfelelő kép és ábra elkészítése" címmel 2012. december 8-án szombaton délelőtt 9 órától az Elméleti Tömb 7. sz. szemináriumi teremben lesz megtartva.
    Előadó: Czulák Szilvia informatikus mérnök PTE ÁOK Oktatástechnikai és Szervezési Csoport

A december 10-én kezdődő Szakmaspecifikus és az Infokummunikációs modulok a program szerint a 7. szemináriumi teremben lesznek megtartva, gyakorlati illusztrációval. A részletes programról a modulokra jelentkezőket emailben értesítjük.