Sugárvédelmi tanfolyamok, 2013 november 21-22

2013. október 24.

Sugárvédelmi Tanfolyamok , 2013 november 21-22

Tisztelt Kollégák !

A 16/2000 EüM. rendelet szerint a sugárveszélyes (ionizáló sugárzást alkalmazó) munkahelyeken sugárvédelmi tanfolyami végzettséggel lehet munkát végezni. A tanfolyamot 5 évente meg kell újítani.

Alaptanfolyam: beteghordók, szállítók, takarítók, stb. Ennek szervezése igény szerint történik

Bővített tanfolyam: diplomások, szakasszisztensek. Ezen belül 2 napos képzés azoknak, akik először vesznek részt ilyen tanfolyamon, 1 napos azoknak, akiknek 5 év leteltével meg kell újítaniuk.

Mellékelten letölthető a szervezők hirdetménye, továbbá a kitöltendő jelentkezési lap. A megadott elérhetőségek mellett a Radiológiai Klinika titkársága (36197-es mellék), és a Egyetemi Sugárvédelmi Szolgálat (dr. Kóbor József, 36361, 36485-ös mellékek) is rendelkezésükre állnak.

Üdvözlettel: dr. Kóbor József

Dokumentum(ok)