2014. január 23.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel vár a PTE Általános Orvostudományi Kara az első világháború kitörésének centenáriumára emlékező, „A császárért és a királyért szikével és fecskendővel – Orvosok az Isonzónál és Dél-Tirolban 1915–1917” c. kiállítás megnyitójára.

A megnyitó időpontja:    2014. január 31.  11 óra

Helyszíne:    Pécs, Szigeti út 12. ÁOK Dr. Romhányi György Aula - Galéria

Molnár F. Tamás professzor által összeállított gazdag fotógyűjteményre épülő kiállítás anyagát a PTE Egyetemi Könyvtár Történeti Gyűjtemények Osztálya által készített, a témához kötődő könyvtörténeti / muzeális dokumentumokat bemutató tárlat egészíti ki.

A kiállítást megnyitják: Dr. Miseta Attila, az ÁOK dékánja és dr. Szakály Sándor, a Veritas Történetkutató Intézet főigazgatója. A megnyitót követően "Óh, az a csodálatos háború..." címmel előadást tart Molnár F. Tamás egyetemi tanár.

Dokumentum(ok)

Bejelentkezés után látható