Kiválóság a felsőoktatás angol nyelvi programjaiban

2014. április 16.

A British Council által kifejlesztett és a Tempus Közalapítvány szervezésében május elején megvalósuló, költségtérítés nélküli tanfolyamra várják azon egyetemi és főiskolai oktatók jelentkezését, akik szeretnék növelni angol nyelven vezetett képzéseik hatékonyságát és fejleszteni angol nyelvi készségeiket.

Academic Teaching Excellence, English as the Medium of Instructions

Kiválóság a felsőoktatás angol nyelvi programjaiban

2014. május 5. és 9. között 35 órás költségtérítés nélküli tanfolyamot indít a British Council a Tempus Közalapítvánnyal közösen.

Jelentkezési határidő: 2014. április 22.

Az intenzív egyhetes tanfolyam képzési programját nem angol anyanyelvű, nem angol szakos, a felsőoktatásban szaktárgyukat angolul oktatók számára a British Council és az Oxfordi Egyetem Pedagógiai Kara együtt fejlesztette ki. Az anyanyelvi tréner képzését is a két intézmény végezte.

A képzési program célja az angol nyelvi készségfejlesztés mellett az, hogy korszerű angol nyelvi oktatás-módszertani ismereteket szerezzenek a résztvevők.

A képzésről további információ, illetve jelentkezési lap a következő oldalon található: