CEEPUS nyári egyetem Szlovéniában

2015. április 23.

CEEPUS nyári egyetem Szlovéniában

A CEEPUS HR-0611 hálózat (koordinátor University of Ljubljana, Slovenia) nyári egyetemet hirdet 2015. július 23-29 közt Portoroz-ban (Szlovén tengerparton). Oktatók és hallgatók (PhD is) jelentkezését várjuk. A fő témák: hematológia, hormonális diszfunkciók és neurodegeneratív betegségek. Az oktatók 30-45 perces előadásokat tartanak, a résztvevő hallgatók 15 perces előadással szerepelnek, lehetőleg saját kutatási eredmények bemutatásával. A résztvevők száma korlátozott, a részvételről a helyi koordinátor dönt.

A részvételi díj 38 Euro, ami 6 éjszakát fedez teljes ellátással kétszemélyes szobában, diákszálláson. Az útiköltséget mindenki saját maga fedezi.

Jelentkezni lehet előadáscímmel Dr. Kőszegi Tamás helyi koordinátornál e-mailben: tamas.koszegi@aok.pte.hu

Jelentkezési határidő: 2015. május 5.