A XXXII. OTDK Mestertanár és Pro Sciencia kitüntetettjei: Dr. Tamás Andrea és Dr. Jüngling Adél

2015. november 23.

A felsőoktatási tehetséggondozás 2015. évi legnagyobb rendezvénysorozatának, a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferenciának ünnepi záróülését tartotta az Országos Tudományos Diákköri Tanács a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében 2015. november 19-én.

A záróeseményt Szendrő Péter, az OTDT elnöke nyitotta meg, a megjelenteket  Lovász László, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke, Palkovics László felsőoktatásért felelős államtitkár (EMMI) és Csányi Attila, a Bonafarm Zrt. vezérigazgatója köszöntötte.

A rendezvényen a legkiemelkedőbb eredményeket elérő 47 fiatal diáktudós munkáját Pro Sciencia kitüntetéssel, illetve a tudományos diákköri tevékenységet elkötelezetten és eredményesen támogató 54 oktató, kutató munkáját Mestertanár Aranyérem kitüntetéssel ismerte el az OTDT.

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának kitüntetettjei:

Mestertanár Aranyérem, Orvos- és Egészségtudományi Szekció: Dr. Tamás Andrea egyetemi docens, Anatómiai Intézet

Pro Sciencia Aranyérem, Orvos- és Egészségtudományi Szekció: Dr. Jüngling Adél, témavezető: Dr. Tamás Andrea egyetemi docens, Anatómiai Intézet