Magyar Felsőoktatásért Emlékplakettet vehetett át Sánticsné Dr. Pintér Erika egyetemi tanár

2016. március 30.

A Pécsi Tudományegyetem 2016. március 18-án tartotta díszdoktoravató ünnepi szenátusi ülését,  mely eseményen habilitált doktori oklevelek átadására is sor került.

Az ülés elején Dr. Bódis József, a Pécsi Tudományegyetem rektora köszöntötte a megjelent díszvendégeket, az avatandó díszdoktorokat valamint a város és az egyetem képviselőit.

Magyarország emberi erőforrások minisztere, Balog Zoltán, a Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett kitüntetést adományozta egyetemünk oktatójának, Sánticsné Dr. Pintér Erika egyetemi tanárnak, a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet vezetőjének.

Az elismeréshez őszintén gratulálunk!

Tekintse meg portré videónkat a Farmakológiai Intézet vezetőivel, melyen belül Sánticsné Dr. Pintér Erika egyetemi tanárunkkal is beszélgettünk.

Forrás