Fotópályázat: PTE Imázs-Fotósorozat

2016. május 5.

Kedves Munkatársunk!

A Pécsi Tudományegyetem fotópályázatot hirdet PTE IMÁZS-FOTÓSOROZAT – HALLGATÓI ÉLETKÉPEK, ÉLETÉRZÉS, PTE ÉPÜLETEK – KÉSZÍTÉSE-re, melyre a PTE bármely polgára - oktató, dolgozó, hallgató – beküldheti pályaművét.

A pályázat célja és tárgya:
Olyan fotósorozat készítése, amely méltón reprezentálja az első magyar egyetem mindennapjait, az itt folyó minőségi képzést, a sokszínű, szerteágazó programlehetőségeket, szabadidős tevékenységeket, kutatási, sportolási, kulturális stb. lehetőségeket, melyeket az intézmény és annak különböző egységei, projektjei biztosítanak polgárainak, amely pozitívan láttatja a PTE polgárainak életét Pécs jellegzetes közterein és az egyetem falain belül is, amely a karok és/vagy egyéb egységek épületeit a legjobb nézőpontból, a leglátványosabb szemszögből megjeleníti.

Tovább a pályázathoz