Vizitábor

2017. május 24.

A PTE ÁOK Testnevelés- és Mozgásközpont újra megszervezi a hagyományos vízi- és sporttáborát egyetemünk dolgozói, hallgatói és családtagjaik részére.

ÁOK hallgatóknak a táborban való aktív részvétellel egy félév teljesíthető a testnevelési kritériumból

Időpont: 2017. július 01. – július 08.-ig (7 éjszaka), szombat vacsorától-szombat ebédig

Helyszín: Fadd-Dombori Ifjúsági tábor

Elhelyezés: 4 ágyas szobákban, közös mellékhelységekkel (új ágyak és ágyneműk)

Részvételi díj: ÁOK dolgozóknak: 45 000 Ft (6500 Ft/nap)

ÁOK hallgatóknak és gyerekeknek (12 év felett) 43 000 Ft

Gyerek (3-12 év): 35 000 Ft,

Külsősöknek: 50 000 Ft

A részvételi díj tartalmazza: a szállást, napi háromszori étkezést (kötelező), üdülőhelyi díjat, hajó- és sportszerhasználatot, mosatási díjat, tábori versenyek díjazását.

Sportolási lehetőségek a tábor területén: kosárlabda, foci, strandröplabda, ping-pong, tollas, bocsa, kajak-kenu, úszás.

Tervezett fakultatív programok: sportversenyek a fenti sportágakban, kajak-kenu túrák, játékos vetélkedők, sor és váltó versenyek.

Felvilágosítás, bővebb információ:

Farkas György testnevelő tanárnál, a PTE Testnevelés- és Mozgásközpontban, 360-45-ös egyetemi telefonon, 20/917-27-68-as mobiltelefonon, vagy gyorgy.farkas@aok.pte.hu e-mail címen.

Jelentkezés: Május 31.-ig

Előleg: 20 000 Ft/fő, jelentkezéskor.

Jelentkezéskor a következő adatokra lesz szükségem: név, lakcím, születési adatok, személyi ig . szám.