EFOTT - július 11-17.

2017. június 1.

Sean Paul, Hurts, Tinie Tempah, Borgore, Dyro, Flux Pavilion, Vinai, Halott Pénz, Punnany Massif, Wellhello, és mellettük még nagyon sok fellépő lesz idén az EFOTT Fesztivál színpadán.

Ma az EFOTT - 103 ezres létszámával - az egyik legjelentősebb fesztivál a fiatalok körében, és Magyarország legnagyobb összegyetemi fesztiválja.

Nem csak buli, hiszen a fesztivál szervezői évek óta nagy hangsúlyt fektetnek a zenei események mellett a fiatalok sport-, gasztro- és kulturális életének fellendítésére is. Ezeknek köszönhetően a napközbeni programok szinte évről évre bővülnek, nem csak létszámuk, de színvonaluk tekintetében is.

Idén a Velencei-tó strandján, Velencén rendezik meg a fesztivált július 11-től 17-ig, ahol a szervezők elmondása szerint nagyobb parti lesz, mint valaha. Házigazda intézményként erősíti a szervezői csapatot a 650 éves Pécsi Tudományegyetem.

Forrás

veol.hu