Egyéb hírek - 2017. október 30, hétfő

A Magyar Tudomány Ünnepének idei nyitó előadását dr. Kovács L.Gábor akadémikus, egyetemi tanár tartja Pécsett

2017-ben is több száz program várja az érdeklődőket a Magyar Tudomány Ünnepének fővárosi, országos és határon túli rendezvényein.

A Magyar Tudomány Ünnepe idei nyitó előadására a hazai felsőoktatás megalapításának 650. évfordulója alkalmából Magyarország első egyetemén, Pécsett kerül sor november 3-án, pénteken, délelőtt 10 órakor a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán.

Az előadó dr. Kovács L. Gábor, az MTA rendes tagja, neuroendokrinológus, a Pécsi Tudományegyetem egyetemi tanára lesz, aki a mesterséges megtermékenyítés etikai problémáiról és az ezekre adható orvosi válaszokról, valamint a legfrissebb kutatási eredményekről beszél.

Letölthető dokumentum(ok)

Hírarchívum