Meghívó a rektorjelöltek bemutatkozására

2017. november 23.

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

A Pécsi Tudományegyetem rektori megbízására kiírt pályázatra négy jelölt nyújtott be érvényes pályázatot: alfabetikus sorrendben): Dr. Bachmann Bálint egyetemi tanár, a Műszaki és Informatikai Kar dékánja, Dr. Betlehem József egyetemi tanár, az Egészségtudományi Kar dékánja, Dr. Gábriel Róbert egyetemi tanár, a Természettudományi Kar dékánja és Dr. Miseta Attila egyetemi tanár, az Általános Orvostudományi Kar dékánja.

A rektorválasztó szenátusi ülésre 2017. december 18-án 14 órakor kerül sor, a szenátusi ülést megelőzően a rektorjelöltek 2017. november 30-án (csütörtökön) 15 órai kezdettel az Általános Orvostudományi Kar Aulájában (Pécs, Szigeti út 12.) ismertetik rektori programjukat és válaszolnak a résztvevők által a helyszínen előzetesen írásban feltett kérdésekre.

A rektorjelöltek fórumára minden egyetemi polgárt várunk! Az ülőhelyek biztosítása érdekében regisztrálni az alábbi linken lehet:

Dr. Fábián Adrián sk.

A Választási bizottság elnöke