XXIII. Korányi Frigyes Tudományos Fórum Felhívás

2018. január 22.

Kedves Hallgatók!

A Korányi Frigyes Szakkollégium 2018 tavaszán immáron 23. alkalommal rendezi meg nagyszabású éves szakmai találkozóját, a Korányi Frigyes Tudományos Fórumot. A konferencia alapvető célja, hogy közös rendezvény keretében biztosítson előadási lehetőséget a tudományos diákköri munkában részt vállaló orvos-, fogorvos- és gyógyszerészhallgatók számára.

Jelen levélben invitáljuk Önöket mint aktív résztvevőket a Fórum magyar nyelvű tagozatára, amely 2018. április 12-13-án a Semmelweis Egyetem Korányi Frigyes Szakkollégiumában kerül megrendezésre. Kutatási eredményeik bemutatása a 11 meghirdetett szekció egyikében lehetséges hagyományos diavetítés vagy interaktív poszterprezentáció formájában (ennek részletei a felhívásban találhatók meg).

Az absztraktok beadásának határideje: 2018. február 16.
Minden információt megtalálnak a honapunkon:

Várjuk megtisztelő jelentkezésüket!

Korányi Frigyes Szakkollégium