Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház, Kaposvár

Bemutatkozás

Szakmai gyakorlatért felelős kapcsolattartók

Dr. Papp Erzsébet
orvosigazgató

Telefon: +36 82 501-321

E-mail: orvosigazgato.titkarsag@kmmk.hu

Baka-Bankó Gabriella
humánpolitikai osztályvezető

Telefon: +36 82 501-300/1246
E-mail: banko.gabriella@kmmk.hu

 

 

Főigazgató Dr. Moizs Mariann foigtitk@kmmk.hu
Orvosigazgató Dr. Papp Erzsébet orvosigazgato.titkarsag@kmmk.hu
Ápolási igazgató Dr. Héra Eszter apigtitk@kmmk.hu
Gazdasági igazgató Molnárné Kalmár Beáta gazdigtitk@kmmk.hu

Osztályvezető főorvosok

Általános Belgyógyászati Osztály Dr. Deák László deak.laszlo@kmmk.hu
Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály Dr. Fogas János fogas.janos@kmmk.hu
Ápolási Osztály Mosdós Lipkovits Dávid lipkovits.david@kmmk.hu
Baleseti Sebészeti Osztály Dr. Pillér Árpád piller.arpad@kmmk.hu
Bőrgyógyászati Osztály Dr. Tóth Beáta mb. fabos.beata@kmmk.hu
Csecsemő és Gyermekgyógyászati Mátrix Osztály Dr. Major Andrea major.andrea@kmmk.hu
Dr. Baka József Központ Sugárterápiás Osztály Dr. Toller Gábor PhD mb. toller.gabor@sic.medicopus.hu
Endokrin és Anyagcsere Osztály Dr. Dezső Enikő dezso.eniko@kmmk.hu
Foglalkozás-egészségügyi Szakrendelés Dr. Egervári Csaba egervari.csaba@kmmk.hu
Fül-Orr-Gégészeti Osztály Dr. Magyarosi István mb. magyarosi.istvan@kmmk.hu
Gasztroenterológiai Osztály Dr. Haragh Attila mb. haragh.attila@kmmk.hu
Geriátriai Osztály Dr. Ádám Ildikó adam.ildiko@kmmk.hu
Haematológiai Osztály Prof. Dr. Egyed Miklós egyed.miklos@kmmk.hu
Higiéniai és Központi Sterilizáló Osztály Dr. Jankovics Judit jankovics.judit@kmmk.hu
Hospice Osztály Marcali Dr. Halmos Zsuzsanna halmos.zsuzsanna@kmmk.hu
Idegsebészeti Osztály Dr. Fehér Máté mb. feher.mate@kmmk.hu
Infektológiai Osztály Dr. Papp Erzsébet papp.erzsebet@kmmk.hu
Intenzív Terápiás és Aneszteziológiai Osztály Dr. Fogas János fogas.janos@kmmk.hu
Intézeti Gyógyszertár Dr. Bali Tibor Gábor bali.tibor.gabor@kmmk.hu
Kardiológiai Osztály Prof. Dr. Vorobcsuk András vorobcsuk.andras@kmmk.hu
Képalkotó Diagnosztikai Centrum Dr. Bajzik Gábor PhD bajzik.gabor@sic.medicopus.hu
Klinikai Onkológiai Osztály Dr. Horváth-Pacsirta Krisztina mb. horvath.pacsirta.krisztina@kmmk.hu
Központi Műtő Dr. Gergely Mihály mb. gergely.mihaly@kmmk.hu
Krónikus Belgyógyászati Osztály Mosdós Dr. Ádám Ildikó adam.ildiko.@kmmk.hu
Laboratóriumi Diagnosztika Dr. Liposits Andrea liposits.andrea@kmmk.hu
Mozgásszervi Rehabilitációs Osztály Dr. Androsics Mónika mb. androsics.monika@kmmk.hu
Nephrológiai Osztály Dr. Szelestei Tamás szelestei.tamas@kmmk.hu
Neurológiai Osztály Prof. Dr. Nagy Ferenc nagy.ferenc@kmmk.hu
Nukleáris Medicina Dr. Ferenczy Éva mb ferenczy.eva@kmmk.hu
Orthopédiai Osztály Prof. Dr. Szabó István szaboi69@kmmk.hu
Onkológiai Centrum Dr. Lakosi Ferenc med.habil. mb. lakosi.ferenc@sic.medicopus.hu
Pathológiai Osztály Dr. Egyházi Zsolt egyhazi.zsolt@kmmk.hu
Pszichiátriai és Addiktológiai Centrum Dr. Somoskövi Csilla somoskovi.csilla@kmmk.hu
Pulmonológiai Osztály Dr. Szitás Györgyi mb. szitas.gyorgyi@kmmk.hu
Sebészeti Osztály Dr. Káposztás Zsolt kaposztas.zsolt@kmmk.hu
Sürgősségi Betegellátó Centrum Dr. Szappanos Klára mb. szappanos.klara@kmmk.hu
Szájsebészeti Osztály Dr. Fülöp Gábor fulopgabor@kmmk.hu
Szemészeti Osztály Dr. Kovács Balázs kovacs.balazs@kmmk.hu
Szigethy-Gyula Gyógyszertár Dr. Bali Tibor Gábor bali.tibor.gabor@kmmk.hu
Szülészet - Nőgyógyászati Osztály Dr. Péterfi István PhD peterfi.istvan@kmmk.hu
Urológiai Osztály Dr. Pusztai Csaba PhD pusztai.csaba@kmmk.hu

Utoljára frissítve: 2022. június 2.