Markusovszky Egyetemi Oktató Kórház, Szombathely

Bemutatkozás

 

Szakmai gyakorlatért felelős kapcsolattartó

Horváth Dóra
oktatási előadó

Tel.: +36 94 311 542 / 5353-as mellék
E-mail:  horvath.dora@markusovszky.hu

 

Az oktatókórház bemutatkozása

 

Munkatársak

Orvosigazgató Dr. Stánitz Éva, PhD stanitz.eva@markusovszky.hu
Tudományos és oktatási igazgató Prof. Dr. Horváth Boldizsár, PhD horvath.boldizsar@markusovszky.hu
Kontrolling, finanszírozási és informatikai igazgató Marton Cecilia marton.cecilia@markusovszky.hu
Gazdasági igazgató
(főigazgató általános helyettese)
Csuka Lajosné csuka.lajosne@markusovszky.hu
Mb. ápolási igazgató Altmajer Beáta altmajer.beata@markusovszky.hu
Nukleáris Medicina Dr. Bajner Ágnes izotop@markusovszky.hu
Oktatási előadó Horváth Dóra horvath.dora@markusovszky.hu
Szemészet Dr. Bátor György bator.gyorgy@markusovszky.hu
Onkoradiológia Dr. Csejtei András, PhD csejtei.andras@markusovszky.hu
Tüdőgondozó Dr. Cseke Zsuzsanna cseke.zuzsanna@markusovszky.hu
Orthopédia Dr. De Jonge Tamás, PhD dejonge.tamas@markusovszky.hu
Urológia Prof. Dr. Engert Zoltán Vendel, PhD engert.zoltan@markusovszky.hu
Gyógyszertár vezető Dr. Zimmermann Katalin zimmermann.katalin@markusovszky.hu
Krónikus Belgyógyászati és Geriátriai Osztály Dr. Gautier Barna gautier.barna@markusovszky.hu
Kp. Laboratórium Dr. Hadarits Ferenc, PhD hadarits.ferenc@markusovszky.hu
Neurológia Dr. Hahn Katalin hahn.katalin@markusovszky.hu
EEG Diagnosztika, Epilepszia Központ Dr. Horváth Ágnes horvath.agnes@markusovszky.hu
Szülészet-Nőgyógyászat Dr. Koppány Csaba koppany.csaba@markusovszky.hu
Hematológia Dr. Iványi János, PhD ivanyi.janos@markusovszky.hu
Mellkassebészet Dr. Kecskés László kecskes.laszlo@markusovszky.hu
Kp. Radiológia Dr. Király István kiraly.istvan@markusovszky.hu
Fül-orr-gége
Arc-állcsont-szájsebészet
Dr. Kisely Mihály, PhD és
Dr. Nemes István, társ ov. orvos
kisely.mihaly@markusovszky.hu
Gasztroenterológia Dr. Patai Árpád patai.arpad@markusovszky.hu
Általános Belgyógyászati osztály Dr. Lőcsei Zoltán, PhD locsei.zoltan@markusovszky.hu
Általános Ér-és Plasztikai Sebészeti Osztály Dr. Lóderer Zoltán loderer.zoltan@markusovszky.hu
Rheumatológia Dr. Varga Eszter varga.eszter@markusovszky.hu
Kardiológiai és Belgyógyászati osztály Dr. Sámoczi Marianna bel3@markusovszky.hu
Sürgősségi Betegellátó Osztály Dr. Gecse Krisztián gecse.krisztian@markusovszky.hu
Csecsemő és Gyermekgyógyászati osztály Prof. Dr. Oroszlán György, PhD, med. habil oroszlan.gyorgy@markusovszky.hu
Aneszteziológiai és Intenzív betegellátó osztály Dr. Schaffer Éva schaffer.eva@markusovszky.hu
Infektológiai osztály Dr. Schneider Ferenc schneider.ferenc@markusovszky.hu
Ideg- és Gerincsebészeti osztály Dr. Szabó József szabo.jozsef@markusovszky.hu
Pszichiátriai osztály Dr. Szilágyi Enikő szilagyi.eniko@markusovszky.hu
Tüdőgyógyászati osztály Dr. Szima Barna szima.barna@markusovszky.hu
Bőrgyógyászati osztály Dr. Telegdy Enikő, PhD telegdy.eniko@markusovszky.hu
Pathológia Dr. Tóth Csaba toth.csaba@markusovszky.hu
Traumatológiai osztály Dr. Bíró Csaba biro.csaba@markusovszky.hu
Kp. Rehabilitációs osztály Dr. Záborszky Zita zaborszky.zita@markusovszky.hu
Rehabilitáció, szentgotthárdi telephely Dr. Ferenczy Valéria rehavas@t-online.hu

 

 

 

 

utoljára frissítve: 2022. február 9.