Ez a PTE ÁOK új honlapja.  |  Vissza a régi honlapra

Osztályvezető főorvosok

Egység neve

Egységvezető neve és beosztása

Egységvezető e-mail címe

Arc-, Állcsont- és Szájsebészeti Osztály

Dr. Somlai Károly

somlai.karoly@vmkorhaz.hu

Belgyógyászati Centrum

Dr. Literáti-Nagy Botond PhD

centrumvezető főorvos

literati-nagy.botond@vmkorhaz.hu

Bőr- és Nemibeteg Gondozó

Dr. Kovács Ildikó

gondozóvezető főorvos

kovacs.ildiko@vmkorhaz.hu

Bőrgyógyászati Osztály

Dr. Kővágó Levente

osztályvezető főorvos

kovago.levente@vmkorhaz.hu

Csecsemő- és Gyermekgyógyászati Centrum

Dr. Szabó Éva

centrumvezető főorvos

szabo.eva@vmkorhaz.hu

Fül-Orr-Gégészeti Osztály

Dr. Tuboly Csaba

osztályvezető főorvos

tuboly.csaba@vmkorhaz.hu

Képalkotó Diagnosztikai Centrum

Dr. Moldoványi István

centrumvezető főorvos

istvan.moldovanyi@vmkorhaz.hu

Kórházhigiénés Osztály

Dr. Bujdosó László

osztályvezető főorvos

bujdoso.laszlo@vmkorhaz.hu

Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály

Dr. Szabó Loránd Sándor

osztályvezető főorvos

szabo.lorand.sandor@vmkorhaz.hu

Központi Gyógyszertár

Dr. Léber-Borza Erzsébet

főgyógyszerész

borza.erzsebet@vmkorhaz.hu

Központi Laboratórium

Dr. Kalmár Katalin Gabriella

osztályvezető főorvos

kalmar.katalin@vmkorhaz.hu

Neurológia és Stroke Osztály

Dr. Imre Piroska

osztályvezető főorvos

imre.piroska@vmkorhaz.hu

Onkológiai Osztály

Dr. Hornyák Lajos

osztályvezető főorvos

hornyak.lajos@vmkorhaz.hu

Pathológiai Osztály

Dr. Ligeti Erika

osztályvezető főorvos

ligeti.erika@vmkorhaz.hu

Pszichiátriai Centrum (dobai telephelye)

Dr. Nagy Judit

centrumvezető főorvos

nagy.judit@vmkorhaz.hu

Pszichiátriai Centrum (sümegi telephelye)

Dr. Rónai Balázs

centrumvezető főorvos

ronai.balazs@vmkorhaz.hu

Pszichiátriai Centrum, Gyermek- és Ifjúságpszichiátria

Dr. Steiner Péter

osztályvezető főorvos

steiner.peter@vmkorhaz.hu

Pszichiátriai Gondozó

Dr. Balczár Lajos

gondozóvezető főorvos

balczar.lajos@vmkorhaz.hu

Reumatológiai és Mozgásszervi Rehabilitációs Centrum

Dr. Drescher Edit

centrumvezető főorvos

drescher.edit@vmkorhaz.hu

Sebészeti Centrum

Dr. Mohos Elemér Tibor PhD

centrumvezető főorvos

mohos.elemer@vmkorhaz.hu

Sebészeti Centrum, Érsebészeti Osztály

Dr. Szabó Béla

osztályvezető főorvos

ersebeszet@vmkorhaz.hu

Sugárterápiás Osztály

Dr. Cselik Zsolt PhD

osztályvezető főorvos

cselik.zsolt@vmkorhaz.hu

Sürgősségi Betegellátó Osztály

Dr. Kiss Domonkos Pál

osztályvezető főorvos

kiss.domonkos@vmkorhaz.hu

Szemészeti Osztály

Dr. Entz Bertalan Béla

osztályvezető főorvos

entz.bertalan@vmkorhaz.hu

Szülészet-Nőgyógyászati Osztály

Dr. Szigeti Zsanett Judit PhD

osztályvezető főorvos

szigeti.zsanett@vmkorhaz.hu

Traumatológiai, Ortopédiai és Szájsebészeti Mátrix Osztály

Dr. Mészáros Iván

osztályvezető főorvos

meszaros.ivan@vmkorhaz.hu

Urológiai Osztály

Dr. Gécs Sándor

osztályvezető főorvos

gecs.sandor@vmkorhaz.hu

 

Minősített oktatók

Dr. Bertalan Rita Ágnes PhD

Dr. Cselik Zsolt PhD

Dr. Cserepes Barbara PhD

Dr. Harmati Gábor PhD

Dr. Kiss-Gál Krisztina PhD

Dr. Kovács Árpád PhD

Dr. Kovács Dávid PhD

Dr. Lakatos László PhD

Dr. Lakner Lilla Laura PhD

Dr. Literáti-Nagy Botond PhD

Dr. Mohos Elemér PhD

Dr. Tenk Judit PhD

Dr. Szarvas István PhD

Dr. Szigeti Zsanett Judit PhD

Dr. Toller Gábor PhD

Dr. Undi Sarolta Mária PhD

 

utoljára frissítve: 2020. április 30.