Jelentkezési felhívás a PTE ÁOK Romhányi György Szakkollégiumába a 2021/2022-es tanévre

2021. szeptember 5.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

PTE ÁOK ROMHÁNYI GYÖRGY SZAKKOLLÉGIUM tagfelvételt hirdet a 2021/2022-es tanévre a PTE ÁOK általános orvos, fogorvos szakos és PhD hallgatói számára.

Jelentkezhet minden a PTE ÁOK-on aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező általános orvos és fogorvos szakos hallgató, illetve a PTE ÁOK Doktori Iskoláiban tanuló nappali tagozatos hallgató, aki nem töltötte be 31. életévét.

A pályázat célja:

• tagja lehetsz a legjobban teljesítő hallgatók közösségének,
  • hallgatótársaid segítségét igénybe véve fejlődhetsz,
  • a csapatépítő programok során új élményeket szerezhetsz,
  • egyénre szabott készségfejlesztésben részesülhetsz,
  • támogatunk a tudományos munkában,
  • ingyenes kollégiumi lakhatást, kiegészített tanulmányi ösztöndíjat biztosítunk.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

Elsőéves hallgatók:

• Kitöltött, aláírt jelentkezési lap
  • Kitöltött, aláírt pályázati űrlap
  • Magyar nyelvű önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Hivatalos felvételi besorolás másolata
  • Nyelvvizsga bizonyítványok másolata
  • Tevékenységeket és eredményeket igazoló dokumentumok másolata

Másod-, harmad-, negyed-, ötöd-, hatodéves illetve PhD hallgatók:

• Kitöltött, aláírt jelentkezési lap
  • Kitöltött, aláírt pályázati űrlap
  • Magyar nyelvű önéletrajz
  • Indexmásolat az előző két félévről
  • Nyelvvizsga bizonyítványok fénymásolata
  • TDK munka, félévek igazolása
  • Tevékenységeket és eredményeket igazoló dokumentumok másolata

Az aláírt, dátumozott jelentkezési lapot, a pályázati űrlapot és a mellékleteket papír alapon postai úton vagy személyesen kell benyújtani Dr. Gergics Marin nevére, az alábbi címre: 7624 Pécs, Szigeti út 12., Stratégiai Marketing és Toborzó Iroda (1. emelet, az Igazságügyi Orvostani Intézet folyosója).

A jelentkezési lap csak az egyidejűleg benyújtott pályázati űrlappal együtt érvényes!

Az aláírt, dátumozott jelentkezési lap és pályázati űrlap szkennelt változatát elektronikusan is be kell nyújtani, az alábbi email címre: romhanyi@aok.pte.hu, illetve másolatként: gergics.marin@gmail.com és 97kissorsolya@gmail.com.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2021. szeptember 17. 12:00.

A pályázatról a Szakkollégiumi Tanács tagjaiból álló Pályázati Bizottság dönt. A pályázatok eredményéről mindenkit emailben értesítünk.

A szükséges dokumentumok elérhetőek a Romhányi György Szakkollégium hivatalos honlapjának Dokumentumok menüpontja alatt, illetve az alábbi linken:

Kelt: Pécs, 2021. szeptember 05.

Dr. Gergics Marin

elnök