Gyászhír - elhunyt dr. Schneider Imre

2022. szeptember 7.

A gyászoló család, a Pécsi Tudományegyetem és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara mély megrendüléssel tudatja, hogy dr. Schneider Imre, a Bőr-, Nemikórtani és Onkodermatológiai Klinika emeritus professzora 2022. szeptember 3-án, életének 93. évében elhunyt.

Személyében a család a szerető férjet és édesapát, az egyetem a szakterületének nemzetközileg is elismert művelőjét, a hallgatók az elhivatott oktatót gyászolják.

Az elhunytat a Pécsi Tudományegyetem és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara saját halottjának tekinti.

Búcsúztatása 2022. szeptember 26-án, 12 órakor lesz a Pécsi Köztemető dísztermében. A család kéri a szertartást követő részvétnyilvánítás mellőzését.

Emlékét tisztelettel és szeretettel megőrizzük!

Professzor úrtól a 2017-ben készített portrébeszélgetéssel búcsúzunk:

„Egyetemi tanárként felelősséget érzek az egyetemért”

Dokumentum(ok)