Chill with the peers – Igyál egy forró csokit a peerekkel!

2022. október 10.

Tavaly nagy népszerűséggel zajlott, ezért idén ismét megrendezzük a Chill with the peers eseményt 2022. október 18-án, 13 órától 17 óráig, a Pécsi Tudományegyetem dr. Romhányi György aulájában.

A peerek azok a hallgatók, akik a Peer program keretén belül segítséget nyújtanak társaiknak az egyetemi élet során felmerülő problémákkal kapcsolatban, mint: ösztöndíjak, lakhatási gondok,  Neptun, ügyintézés, tanulással kapcsolatos kihívások, időmenedzsment, vizsgára készülés, életvezetési kérdések. Ez az alkalom kiváló lehetőséget nyújt arra, hogy a kialakuló ismeretségek bizalmas, segítő beszélgetéssé formálódjanak, és a későbbiekben tovább mélyüljenek. A peerek addig fogják hallgatótársuk kezét, ameddig szükséges, és az adott problémát meg nem oldják. Keressétek őket bátran, bizalommal!

A „chill” hangulathoz hozzájárul az őszi dekoráció, a relaxációs zene, a finom forró csoki vagy tea, és az édes teasütemények.

A bizalmas együttléthez különálló, kis beszélgető szigeteket biztosítunk.

A Peer program a Well being koncepció részeként működő, kortárs segítő program, bővebb információt itt találtok:

peer.aok.pte.hu

A tavalyi Chill with the peers-ről itt tudtok tájékozódni:

Chill with the peers

Szeretettel várunk minden általános orvos-, fogorvos-, biotechnológia- és gyógyszerész szakos hallgatót!

A Magyar Felvételi és Hallgatói Szolgáltató Iroda munkatársai és a peerek