X. TDK Börze az orvoskaron – október 26.

2022. október 19.

Az orvoskaron 2022. október 26-án, 13 és 17 óra között, a dr. Romhányi György aulában rendezik meg a X. TDK Börzét. Az intézetek és a klinikák tájékoztatójának célja, hogy a hallgatók megismerhessék az egyes kiállítókat, a kutatói és klinikai munkafolyamatokat,  Tudományos Diákköri (TDK) lehetőségeiket, valamint ötleteket és motivációt kaphassanak leendő kutatási tevékenységükhöz.

Az esemény a TDK égisze alatt és a Magyar Felvételi és Hallgatói Iroda koordinálásával valósul meg. A szervezők remélik, hogy a TDK Börze során a hallgatók minél több információhoz jutnak, és minél korábban elkezdik kutatómunkájukat. Utóbbi azért fontos, mert a Tudományos Diákköri egyéni eredmények kiváló alapot teremthetnek az orvosi diplomamunka sikeres összeállításához és a hatékony posztgraduális (PhD) munkához egyaránt.

A TDK-val kapcsolatos, részletesebb tudnivalókról itt tájékozódhatnak.