TEREMFOGLALÁS a 2018/19. TANÉV I. FÉLÉVÉBEN

2018. augusztus 6.

Tisztelt Intézetigazgató Asszony! Tisztelt Intézetigazgató Úr!

Tisztelt Tantárgyfelelős!

Tisztelt Oktató!

A PTE ÁOK Szimulációs Oktatási Központja az őszi szemeszterben is készséggel áll az Önök rendelkezésére. Kérjük, vegyék figyelembe, hogy zajló fejlesztések miatt kénytelenek voltunk lezárni III-as számú termünket, így az építkezés lezárultáig csak 2 teremben tudjuk fogadni a kurzusokat. Szíves megértésüket előre is köszönjük!

Az Ön szervezeti egysége által meghirdetett kurzusokhoz az alábbi linken foglalhat termet:

Az online teremfoglaláshoz segítséget nyújt az oldalon található rövid használati útmutató.

A Szimulációs Oktatási Központ célja a karunkon hivatalosan meghirdetett graduális (azon belül elsősorban a kötelező) és posztgraduális kurzusok hátterének biztosítása, támogatása. 2018. augusztus 7-től ezen tantárgyak teremfoglalásait várjuk. Augusztus 21-től lehetőség nyílik az elektív és fakultatív, valamint külsős kurzusok foglalására is. A beérkező foglalásokat időrendi sorrendben hagyjuk jóvá.

Szimulátorainkhoz használt fogyóanyagokból egységcsomagokat állítunk elő a hallgatók részére, ezért kérjük, hogy foglaláskor pontosan jelezze eszközigényét és az oktatási csoport létszámát, hogy a szükséges beszerzéseket és a megfelelő számú egységcsomagot elő tudjuk készíteni. Eszközeinket és a hozzájuk tartozó egységcsomagok tartalmát a foglalás során megtekintheti.

Eszközeink listáját leírással és képpel illusztrálva megtalálja honlapunkon: http://aok.pte.hu/hu/egyseg/eszkozok/3014/318

Ezen felül lehetőség van eszközeink előzetes megtekintésére, kipróbálására is.

Első alkalommal történő foglalás, vagy új oktató bevonása esetén, kérjük látogasson el hozzánk személyesen. Időpont egyeztetéshez elérhet bennünket a 0672/536-211-es telefonszámon vagy az alábbi email címen: mediskillslab@aok.pte.hu

Termeink és eszközeinknek használata a PTE ÁOK által meghirdetett graduális képzések számára térítésmentes, költségtérítéses posztgraduális továbbképzések, valamint külső oktatások lebonyolítása esetén, kérjük, vegye fel a kapcsolatot Gazdasági Referensünkkel, Dr. Varga Péterrel (peter.varga222@gmail.com)!

Kérjük, hogy felmerülő kérdéseikkel Oktatásszervezési Referensünket, Dr. Schlégl Ádámot (adam.schlegl@aok.pte.hu) keressék!

Tisztelettel,

Dr. Rendeki Szilárd                                                          Dr. Schlégl Ádám                                  igazgató                                                           oktatásszervezési referens

Szimulációs Oktatási Központ                                      Szimulációs Oktatási Központ