Rangos kitüntetések a kamarai üzleti estélyen

2020. február 19.

Baranya megye gazdaságának legjobbjait díjazták a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében február 14-én.

A PTE Zöld Egyetem projektje Baranya Megyei Környezetvédelmi díjat kapott. Az indoklásban  szerepelt, hogy a „Zöld Egyetem” gondolat komplex rendszer, mely magában foglalja az épített környezetet, a környezettudatos üzemeltetést, az ehhez kapcsolódó attitűdök kialakítását, valamint az oktatási, kutatási háttér megteremtését. Jelenleg az egyetemen közel 200 kurzus foglalkozik környezeti kérdésekkel és fenntartható fejlődéssel. Jelentős összegeket fordítanak kutatásokra, és a témában készült publikációk száma is jól mérhető.

Elnöki kitüntetést vehetett át Ribarics Ildikó, a Klinikai Központ Ápolásszakmai Igazgatóságának igazgatóhelyettese, aki az egészségügyi szakmákhoz kapcsolódóan hatékonyan működik együtt a kamarával. Példaértékű a Klinikai Központban zajló szervezési és pedagógiai munkája, melynek segítségével igen magas színvonalú az egészségügyi, gyakorlati képzés az intézményben.

Szeretettel gratulálunk!