Sikeres szakdolgozat védések a Gyógyszerészeti Intézetben

2020. március 23.

A mai napon kezdetét vette a rendkívüli helyzetben elrendelt távoktatás. A Gyógyszerészeti Intézetben ezen a napon egyből egy ünnepélyesebb eseménnyel, hallgatóink szakdolgozatvédésével élesítettük a rendszert. Hallgatóink a Microsoft Teams felületén keresztül online videóértekezlet formájában mutatták be munkájukat, válaszoltak a bíráló bizottság kérdéseire és hallgatták társaikat.

Intézetünk munkatársai ezúton is gratulálnak az első online szakdolgozatot védő hallgatóknak, köszönjük a konzulensek és opponensek munkáját, valamint a Bíráló Bizottság észrevételeit.

A védésbe online bekapcsolódott és kérdéseket tett fel Dr. Botz Lajos intézetigazgató is.

A Bíráló Bizottság tagjainak és a védés résztvevőinek egyöntetű véleménye alapján kiváló szakdolgozatok születtek a PTE GYTK Gyógyszerészeti Intézetében.

A Bíráló Bizottság elnöke: Dr. Horváth Györgyi egyetemi docens, dékánhelyettes, tagjai: Dr. Fittler András egyetemi docens, dékánhelyettes és Dr. Bella Richárd egyetemi tanársegéd volt.

Szakdolgozó hallgatóink és konzulenseik nevei, illetve a szakdolgozatok címei alább láthatók:

Hallgató neve

Szakdolgozat címe

Konzulens neve

Kim Chun Woo

Drug shortages in South-Korea

Füstös Mária Karina

Átfogó adatgyűjtés a graduális gyógyszerészképzés kurrikulum fejlesztéséhez

Dr. Fittler András

Kiss Dániel Benedek

Biológiai gyógyszerekkel kapcsolatos gyógyszerkölcsönhatások megismerésének lehetőségei

Sóvágó Evelin Fanni

A QT intervallum megnyúlásán alapuló gyógyszerkölcsönhatások előfordulása hazánkban

Varga Mátyás

Az illegális egészségügyi termékek okozta egészségkárosodások azonosítási lehetőségei

Légrádi Márton Gergely

Infúziós laboratórium kialakításának Költség-haszon elemzése Egyetemi intézeti gyógyszertárban

Dr. Zemplényi Antal

Szabóné Dr. Schirm Szilvia

Az esemény végén elkészítettük a szokásos csoportképet is, az idei rendkívüli alkalomnak megfelelően.