Tervezd velünk a karriered, akár a Holdig! - július 20.

2020. július 15.

Karrier programokkal, a Holdra szállás lehetőségével várja a Pécsi Tudományegyetem az Árkád Pécs látogatóit 2020. július 20-án.

• Álomból karrier? Milyen céljaid lehetnek, és mi a realitás?
  • Sokszor nincs is olyan messze egymástól az álom és a valóság – akár csak eljutni a HOLDIG…. ez is elképzelhetetlen volt egykor.
  • Azt is mondják, hogy néha érdemes kilépni a komfortzónánkból, hogy megtaláljuk az igazi utunkat.

Szakembereink segítségével ránézhetsz a jelenlegi helyzetedre, terveidre. Szeretettel várunk grafológiai tanácsadással és  karrierteszttel.

Bemutatjuk a Zöld Egyetem programunkat, a tudomány segítségével erősítjük az ökológiai tudatosságot, a környezettudatos szemléletformálást egy online nyereményjátékkal népszerűsítjük.

Bebizonyítjuk, hogy a Hold elérése sem lehetetlen!

Csatlakozz a „MOON BIKE” kihívásunkhoz, tegyük meg együtt, közösen biciklivel – a helyszínen szobabiciklivel - a Föld-Hold távolságot, azaz 384 400 km-t.

Mint a karrieredben, itt is minden megtett út és erőfeszítés számít.

AZ ESEMÉNY IDŐPONTJA:

2020. július 20. (10.00-19.00 óra)

#pte #ptekarrieriroda #moonbike #zoldegyetem