E-SPORT: Te mit játszanál? - PTE E-sport liga indul

2020. július 16.

A PTE-PEAC E-sport Szakosztálya tervezi az első pécsi egyetemi e-sport verseny megrendezését.

A Pécsi Tudományegyetem több mint húszezer polgára (hallgató és munkatárs egyaránt) egy hónapon át segítheti szavazatával a szervezőket abban a kérdésben, hogy mivel játszana szívesen az elektronikus felületeken. A felmérés által az egyesület munkatársainak lehetőségük nyílik, hogy valóban olyan versenyt tudjanak szervezni, amelyre nagy az érdeklődés.

A tervek szerint Pécs városának legnagyobb és legmodernebb e-sport rendezvényét szeptemberben tartaná a szakosztály, beleértve a döntőt, és az azt megelőző selejtező fordulóit.

A legeredményesebb játékosok az értékes nyereményeken túl további, ingyenes e-sport programokon vehetnek részt, valamint felvételt nyerhetnek a PTE-PEAC E-sport Szakosztályába.

A szavazás menete:

A szavazáshoz nem kell mást tenni, mint az EHA vagy a NEPTUN kóddal bejelentkezni az alábbi oldalra, és a lap alján megjelenő regisztrációs sablonon bejelölni a választást.