Ez a PTE ÁOK új honlapja.  |  Vissza a régi honlapra

Dékáni Pályamunka 2020 - Eredményhirdetés

2020. december 21.

Diagnosztika szekció

Elnök: Dr. Pajor László

 

1. helyezés: Máli Zorán Miklós, Pathologiai Intézet

Témavezető: Dr. Kajtár Béla

 

2. helyezés: Orlovácz Katalin, Orvosi Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet

Témavezető: Dr. Boros Ákos, Dr. Reuter Gábor

 

2. helyezés: Kozma Alexandra, Transzlációs Medicina Intézet

Témavezető: Dr. Párniczky Andrea, Dr. Izsák Vera Dóra, Dr. Szakács Zsolt

 

3. helyezés: Kovács Balázs, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Buzás Péter, Dr. Cziger-Nemes Vanda

Élettudományok szekció

Elnök: Dr. Sétáló György

 

1. helyezés: Jánosi Richárd, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Buzás Péter, Dr. Telkes Ildikó, Dr. Fusz Katalin

 

2. helyezés: Dombai Flóra és Takács Tímea, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Neonatológiai Tanszék

Témavezető: Dr. Vass Réka, Dr. Ertl Tibor

 

3. helyezés: Horváth Cecília, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Buzás Péter, Dr. Telkes Ildikó, Dr. Fusz Katalin

Idegtudományok

Elnök: Dr. Zelena Dóra

 

1. helyezés: Pytel Bence, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Füredi Nóra, Dr. Ujvári Balázs

 

2. helyezés: Gyurok Gergő Péter, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Fülöp Balázs Dániel, Dr. Tamás Andrea

 

3. helyezés: Costandi Michel Fasheh, Transzlációs Medicina Intézet

Témavezető: Dr. Balaskó Márta

Operatív Orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Kelemen Dezső

 

1. helyezés: Devecseri Gertrúd, Gyermekgyógyászati Klinika,

Témavezető: Dr. Józsa Gergő

 

2. helyezés: Széll Annamária, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Vajda Péter, Dr. Oberritter Zsolt

 

3. helyezés: Imreh Bence, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Témavezető: Dr. Szanyi István

Konzervatív Orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Kovács Tibor

 

1. helyezés: Korán Eszter, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Erhardt Éva

 

2. helyezés: Varga Júlia, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Erhardt Éva, Dr. Molnár Dénes, Dr. Stomfai Sarolta

 

3. helyezés: Simonits Dóra, I. sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Bajnok László

Konzervatív Orvostudományok II. szekció

Elnök: Dr. Vincze Áron

 

1. helyezés: Berke Gergő, Transzlációs Medicina Intézet

Témavezető: Dr. Hegyi Eszter

 

2. helyezés: Kötő Viktória, I. sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Sarlós Patrícia

 

3.   helyezett: Hegyi Zsófia, Transzlációs Medicina Intézet és Klinikai Központ, I. sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Szakács Zsolt, Dr. Bajor Judit

Konzervatív Orvostudományok III. szekció

Elnök: Dr. Pétervári Erika

 

1. helyezés: Tóth Natália, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet

Témavezető: Dr. Mühl Diána

 

2. helyezés: Bálint Benedek, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

Témavezető: Dr. Tényi Tamás

 

3. helyezés: Lina Seelig, I. sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Czopf László, Dr. Sándor Barbara

Konzervatív Orvostudományok IV. szekció

Elnök: Dr. Bajnok László

 

1. helyezés: Kiss Franciska, Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Témavezető: Dr. Varjú Cecília,  Borbásné Dr. Farkas Cecília

 

2. helyezés: Filipánits Kristóf, Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Témavezető: Dr. Minier Tünde

 

3. helyezés: Homoki Orsolya, Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézet

Témavezető: Dr. Vass Réka, Dr. Kovács Krisztina

Kiemelt I. helyezés:

Berke Gergő és Máli Zorán Miklós

 

Gratulálunk a Díjazottaknak! További sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!