"Európa gazdasági helyreállítása a koronavírus-járvány után- a válság kezelése és tanulságai Európában" - webinárium - január 28.

2021. január 25.

Az Európai Parlament Magyarországi Kapcsolattartó Irodája és a House of European Affairs and Diplomacy (HEAD) diákszervezet közös rendezvényén Cseh Katalin és Győri Enikő európai parlamenti képviselők részvételével beszélgetünk a koronavírus okozta gazdasági válságról Európában, valamint a válság kezeléséről és annak tanulságairól. A rendezvény célja, hogy a fontos gazdasági kérdéseket közelebb hozzuk a fiatalokhoz és lehetőséget teremtsünk számukra, hogy a témával kapcsolatos kérdéseiket közvetlenül tehessék fel az európai parlamenti képviselőknek.

Dátum:

2021. január 28., csütörtök, 16 óra.

A panelbeszélgetés résztvevői:

Cseh Katalin, európai parlamenti képviselő (Renew Europe)

Győri Enikő, európai parlamenti képviselő (EPP)

Moderátor:  Inotai Edit

Az online eseményre az alábbi linken keresztül lehet regisztrálni:

A belépéshez a linket a sikeres regisztrációt követően küldjük.