Idén is szervez téli egyetemeket a PTE Nemzetközi Igazgatósága

2021. február 11.

Februárban kétnapos online tréningre kerül sor „Designing Personal Career Launch Strategy” címmel, neves nemzetközi tréner vezetésével. Ez a PTE magyar és külföldi hallgatói számára nyújt hasznos ismereteket a hatékony álláskeresésről, a munkaerőpiaci elhelyezkedésről. Márciusban a japán hallgatók számára rendezik a kéthetes, online, „The Cultural Heritage of Europe” című programot. A kurzus során a hallgatók számos tudományterület felől kapnak képet Európa aktuális helyzetéről, szerepéről, kihívásairól (politikatudomány, történelem, közgazdaságtan, kultúratudomány).

A tanórákat követően izgalmas, interaktív közösségi programokban vehetnek részt a hallgatók, magyar mentorhallgatók bevonásával.

A nemzetközi felsőoktatási piacon egyre nagyobb igény mutatkozik a téli egyetemek iránt, emiatt indította el a Pécs Winter School programot a Nemzetközi Igazgatóság 2020-ban, a nagy sikerű Pécs Summer School Program tapasztalatait felhasználva.

További információ:

summerschool.pte.hu