KK-oktatók idegen nyelvű oktatási többletfeladatainak indítása

2021. február 25.

Ezúton tájékoztatjuk az érintetteket, hogy a Klinikai Központ állományában dolgozó, mindeddig oktatói munkakörbe sorolt munkatársak esetében az ÁOK és a GYTK idegen nyelvű képzési programjaiban óraadásra, vizsgáztatásra vonatkozó korábbi többletfeladat-kitűzések hatályát január végén az érintett karok dékánjai egy hónappal meghosszabbították, melyek azonban most lejárnak.

A KK-s oktatók március 1-től új kinevezéseket kapnak oktatói feladatok ellátására. Akik ilyennel rendelkeznek, azok számára az új többletfeladat-kitűzők kitöltése, aláírása elindítható 2021. március 1-i kezdőnappal, a Gazdasági Referatúra Dokumentumtárában található, korábban feltöltött minták alkalmazásával. A kitűzőkön az érintett oktatóknál az oktatói munkakört kell szerepeltetni azzal, hogy a munkáltatói jogkörgyakorló alapesetben a dékán, egyetemi docens és egyetemi tanár esetén a rektor.

ÁOK/GYTK

Gazdasági Referatúra