Elindult a Pote Pillars Tanulási Kultúra Koncepció Virtuális Galériája

2021. március 26.

„A hozzánk adott érték” - Tanulási kultúra koncepció

Ha hiszel abban oktatóként, hallgatóként, oktatást segítő munkatársként, hogy képes vagy jó ötleteid alapján jó döntéseket hozni, felelősséget vállalni, másokkal együttműködni, új utakat keresni, akkor a PotePillars Tanulási kultúra koncepcióját Neked találták ki! Együtt, partnerekként alakítjuk a teret, az időt, a tartalmakat, a kapcsolatainkat, azaz mindent, amitől eredményesebb lesz a tanulásunk, amitől fejlődünk és amitől mindannyian jobban érezzük magunkat, legyünk bármilyen szerepben is.

A tanítási kultúráról a tanulásira, az oktató fókuszról a hallgatóira való átállás nem megy varázsütésre. Ehhez Rád is szükségünk van! Nézz körül a galériában, és csatlakozz hozzánk, szeretettel várunk!

Bemutatás:

A Tanulási kultúra koncepció kidolgozói: