Ingyenes online mozgáslehetőségek a PTE ÁOK Testnevelés- és Mozgásközpont szervezésében

2021. március 26.

A 2020-as év mindenki számára nem várt változást hozott. Alkalmazkodva az online tér adta lehetőségekhez szervezeti egységünk elindította a Keep Active! projektet, amely programsorozaton belül az orvosi kar hallgatói és az egyetem polgárai számára ingyenes online mozgáslehetőséget biztosítunk.

A Microsoft Teamsen létrehoztuk a PTE ÁOK Keep Active! elnevezésű csoportot, ahová az orvosi kar hallgatói automatikusan bekerültek. Az egyetemi polgárok számára is megnyitottuk a csatlakozás lehetőségét, ahol keddenként Welker Zsani w.orkout edzésein, szerdán Buttinger Petra angol nyelvű jóga óráján, míg csütörtökönként László Júlia magyar nyelvű dinamikus jógáján vehetnek részt az érdeklődők.

A csoporton belül változatos edzésformákat biztosítunk, melyek folyamatosan bővülnek, így hamarosan elérhetőek lesznek a pécsi FITNEXX klub edzői által készített eszköz és eszköz nélküli alakformáló, gerinctorna, bodyart és hot iron videóanyagok is!

Reméljük, hogy felkeltettük érdeklődését programunk iránt. Kérdés esetén keressen minket bizalommal!

Elérhetőségünk:

aok.testneveles.mozgaskozpont@pte.hu

A folyamatosan bővülő lehetőségekért kattintsanak honlapunkra vagy kövessenek minket Facebook oldalunkon.

Testnevelés- és Mozgásközpont honlapja

Testnevelés- és Mozgásközpont Facebook oldala